Dorian Pik - głos

dorospodek

 

Dorian o sobie: Ja to zawsze mam problemy, żeby powiedzieć cokolwiek o sobie. Czasami dziennikarze pytają, co możemy powiedzieć o sobie jako o kapeli i też nigdy nie potrafię sensownie odpowiedzieć. Le Moor to całe moje życie. Bardzo się cieszę, że spotkałem ich wszystkich. Zwykłych tak, jak ja.

Łukasz o Dorianie: Dorian to bardzo sympatyczny facet. Pisze fajne teksty. Zdecydowany lider zespołu.

Krzysiek o Dorianie: Jest bardzo dobry w tym co robi. Dusza towarzystwa, przyjacielski i zawsze gotowy do pomocy . Pisze świetne teksty. Czasami jednak tak potrafi mnie zdenerwować, że odechciewa mi się grania. Cóż, tak bywa.


Dawid o Dorianie: Zabiegany człowiek, bardzo poświęca się zespołowi. Widać, że to co robi, robi z pasją i wkłada w to całego siebie. Dba o Le Moora z tej drugiej strony, bo my tylko gramy, a to Dorian wszystko załatwia i dzięki niemu wszystko się kręci. Można na niego liczyć.

Leon o Dorianie: Najbardziej zaangażowany w życie grupy członek zespołu. Gdyby nie Doriusz, nie zaistnielibyśmy nigdy - taki zespołowy "menagier". To on zajmuje się wszystkim związanym z organizacją pracy zespołu (wielkie uznanie z mojej strony). Używa wielu trudnych słów (czasami może zbyt wielu), ale zawsze można na nim polegać.


Byli muzycy w Le Moorze:

Michał o Dorianie: Dorian lubi robić to, co robi i w tej roli czuje się najlepiej.

Gruby o Dorianie: Gdyby nie Dorian, to Le Moor nie wyszedłby z garażu.

2010 LeMoor  •  Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie MTWeb  •  Agencja Interaktywna