Jakub Przyczyna - gitara basowa

Kuba

 

Kuba o sobie: Kuba.

Dorian o Kubie: Bardzo lubię Kubę. Ma jedną dziwną cechę. Kuba z założenia obcych mu ludzi traktuje jako złych. Zwyczajnie nie ufa tym, których nie zna. Ja w tej materii jestem jego przeciwieństwem, więc w momencie zapoznawania Kuby z nową osobą muszę opowiedzieć długą historyjkę, jaki ten koleś nie jest zajebisty, żeby na starcie nie zaczęło się od kłótni. Z kolei już dla swoich Kuba uchyliłby nieba. A, i Kuba wizja na Le Moora jest spójna z moją.

Dawid o Kubie: Kuba, a właściwie (odkąd ściął swoje dreadlocki) Pan Jakub, to bardzo kulturalny gość, dużo podróżuje przez co ciężko go złapać. Taki wieczny wczasowicz. W sekcji rytmicznej rozumiemy się bardzo dobrze.

Łukasz o Kubie: Kuba na pierwszej próbie zadawał mi arcydziwne pytania. Lubi reagge, tak jak ja.

Krzysiek o Kubie: Kuba na mojej pierwszej próbie w Le Moorze wydawał mi się nieprzyjazny. Jak teraz widzę - bardzo się myliłem. To facet pozytywnie nastawiony do życia. Myślę, że mam z nim do tej pory najlepszy kontakt z całej grupy. Ale resztę też lubię.

Leon o Kubie: "Skazany na reggae" - po prostu.

Byli muzycy w Le Moorze:

Gruby o Kubie: Nie da się ukryć, że z Kubą ciężko mi współżyć w zespole. Drażni mnie jego  wysokie mniemanie o własnym ego. Czasem nie możemy na siebie już patrzeć. Nie wiem, z czego to wynika, ale mam nadzieję, że ten okres napięcia między nami, kiedyś się ulotni.

Michał o Kubie: Kuba ma zwykle bardzo dużo do powiedzenia, ale przynajmniej zna się na tym, co mówi.

2010 LeMoor  •  Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie MTWeb  •  Agencja Interaktywna