2013-11-01 Premiera płyty!

komunikat_front

komunikat_tyl

 

 

Sobota - 9 listopada 2013
MDK w Kolbuszowej Górnej

Koncert zespołów Le Moor, Lej Mi Pół, M.O.S.F.E.T., Frajer Bojz & The Kobieta, Brzytwa Kustosza Skarbca Jasnogórskiego

Wjazd: 10 zł.

POD OBIEKTEM MDK W KOLBUSZOWEJ GÓRNEJ będzie stało Le Moor Taxi (biały Peugeot 206), zatankowany prawie do pełna. Na każde Wasze życzenie nasz kierowca będzie Was przywoził i odwoził :) To wszystko w cenie biletu.


Nastała taka świecka tradycja, że późną jesienią formacja Le Moor rokrocznie świętuje urodziny. Wszyscy raczej dobrze wiedzą, że to nieziemskie party, zawsze znakomici goście i potężna dawka rokendrola, po której ciężko z balangi wyjść o własnych siłach.

Oprócz tradycyjnego tortu i szampana masa atrakcji, nade wszystko, w postaci koncertów zespołów nieprzeciętnych. Można powiedzieć, że to zespoły wyjątkowe. Będzie punkowo, będzie metalowo, będzie rockowo i tradycyjnie będzie wesoło.

Bal rozpocznie koncert zespołu Brzytwa Kustosza Skarbca Jasnogórskiego :)
Metalowo i po chrześcijańsku. Na naszych imprezach miejsce jest dla wszystkich.

Niedługo później przeniesiemy się w punkrockowe klimaty dzięki grupie Frajer Bojz & The Kobieta :) Trzech młodych i sprawnych muzyków i śliczna wokalistka.

Później czas na kolejne mocne brzmienia w wykonaniu doświadczonych diabłów z M.O.S.F.E.T. Thasior, Gregor, Dunga, Prenti i Stanley przeniosą Was w absolutnie mroczne klimaty!

Występ jubilatów poprzedzi koncert przyjaciół z Bielska Białej, czyli formacja Lej Mi Pół. Zespół kolbuszowskiej publiczności już znany. Zapewniamy - nie ma większych wariatów na świecie, niż tych trzech tłuczków z Bielska. To będzie wydarzenie bez precedensu.

Finał imprezy, to koncert jubilatów. W tym roku nad wyraz wyjątkowy, bo właśnie na 9 listopada zaplanowaliśmy premierę naszej debiutanckiej płyty. Przychodząc na koncert będziecie mogli stać się jej pierwszymi nabywcami.

PONADTO ALBUM DO KUPIENIA BĘDZIE NA STRONIE INTERNETOWEJ NASZEGO WYDAWCY:
http://www.funkyflow.pl

2010 LeMoor  •  Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie MTWeb  •  Agencja Interaktywna